More

  Малолетно лице од својата малолетна девојка праќал видеа на други лица

  Вчера во 09.00 часот во СВР Скопје, 42-годишна жена од скопско село пријавила дека околу 08.00 часот малолетник од скопско село, кој бил во љубoвна врска со нејзината малолетна ќерка, испратил експлицитно видео до други лица.

  – Малолетникот преку мобилна апликација испратил видео со експлицитна содржина од нејзината ќерка на неколку лица, информира МВР.

  Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

   

  skopskoeho.mk

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  light intensity drizzle
  13.8 ° C
  13.8 °
  13.8 °
  77 %
  1kmh
  100 %
  Tue
  14 °
  Wed
  16 °
  Thu
  18 °
  Fri
  20 °
  Sat
  21 °
  spot_imgspot_img