More

  Тепачка на средношколки во Тетово

  Вчера во 22 часот М.М.(57) од тетовско Чифлик во СВР Тетово пријавил дека околу 18 часот и 45 минути на улица „Видоја Смилевски-Бато“ во Тетово, неговата малолетна ќерка физички била нападната од друга малолетничка, ученичка во тетовско средно училиште.

  Се преземаат мерки за расчистување и документирање на случајот.

   

  republika.mk

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  6.8 ° C
  6.8 °
  6.8 °
  65 %
  1kmh
  0 %
  Thu
  10 °
  Fri
  19 °
  Sat
  22 °
  Sun
  15 °
  Mon
  9 °
  spot_imgspot_img