More

  (ФОТО) Ќерката на познатите холивудски актери Болдвин и Бесинџер позира гола

  Ајрланд Болдвин (26) ќерката на славните холивудски актери Алек Болдвин и Ким Бесинџер, позирала потполно гола на фотографијата која неодамна ја објави на Инстаграм.


  Во слободно летно расположение Ајрланд му позирала на своето момче, португалскиот музичар РАЦ (37), а потоа ја споделила фотографијата на социјалните мрежи

  „Само ќе останам овде“, напишала таа во описот на фотографијата.

  Оваа манекенка и актерка често споделува провокативни фотографии, а во една прилика со негодување реагирал и нејзиниот татко.

   

  24sata.hr

  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  29.8 ° C
  29.8 °
  29.8 °
  48 %
  1kmh
  0 %
  Mon
  36 °
  Tue
  37 °
  Wed
  34 °
  Thu
  34 °
  Fri
  29 °
  spot_imgspot_img