More

  (ФОТО) Порашниот претседател Ѓорге Иванов, претседателот на МАНУ Коцарев, дипломати и амбасадори рекоа НЕ за францускиот предлог

  Поранешниот претсетел Ѓорге Иванов, претседателот на МАНУ Љупчо Коцарев, амбасадорот Мартин Треневски не неговата сопруга, амбасадорката Василка Попска Треневска се меѓу илјадниците кои излегоа да се простивстават на францускиот предлог.

  -Народот си го кажа своето, напиша на својот ФБ профил поранешниот претседател Иванов.

  фото: ФБ Ѓорге Иванов

  фото: Република

  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  27.8 ° C
  27.8 °
  27.8 °
  47 %
  0kmh
  0 %
  Fri
  40 °
  Sat
  33 °
  Sun
  31 °
  Mon
  30 °
  Tue
  28 °
  spot_imgspot_img