More

  Автобус се судри со автомобил и излета од патот кај аеродромот во Охрид

  Уште една сообраќајна несреќа на патот Охрид – Кичево кој една деценија е во градба. Автобус се судри со автомобил и излета од патот, во близина на бензиската пумпа кај аеродромот во Охрид.

  извор: Охрид 1

  фото: Охрид 1

  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  27.8 ° C
  27.8 °
  27.8 °
  47 %
  0kmh
  0 %
  Fri
  40 °
  Sat
  33 °
  Sun
  31 °
  Mon
  30 °
  Tue
  28 °
  spot_imgspot_img