More

  (ФОТО) Џеј Ло објави фотографија со своите сестри

  Латино дивата Џенифер Лопез е една од најголемите светски ѕвезди и малку нешта за неа и за нејзиниот живот се непознати во јавноста.

  Сепак, она што многумина не го знаат е дека пејачката има две сестри Лесли и Линда, кои не се во шоубизнисот и ретко се појавуваат во јавноста.

  Сега на Инстаграм се појавија нивни заеднички фотографии од неодамнешната прослава на американскиот „Ден на благодарноста“.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by Lynda Lopez (@lyndalopez08)

  фото Инстаграм

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  -0.2 ° C
  -0.2 °
  -0.2 °
  86 %
  0kmh
  20 %
  Fri
  7 °
  Sat
  9 °
  Sun
  1 °
  Mon
  1 °
  Tue
  2 °
  spot_imgspot_img