More

  Малолетно девојче физички нанапдната од лице од Мирковци

  На 01.02.2023 во 11.30 часот во СВР Скопје, Љ.К.(52) од с.Кучевиште, скопско, пријавил дека на 28.01.2023 околу 23.30 часот во с.Кучевиште неговата малолетна ќерка била физички нападната од едно лице од с.Мирковци, скопско.

  Се работи на расчистување на случајот, велат од МВР.

   

  kurir.mk

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  10.8 ° C
  10.8 °
  10.8 °
  71 %
  0kmh
  20 %
  Mon
  14 °
  Tue
  16 °
  Wed
  15 °
  Thu
  17 °
  Fri
  19 °
  spot_imgspot_img