More

  21-годишна скопјанка пријавила дека била физички нападната од две лица од Скопје во Охрид

  На 03.02.2023 во СВР Охрид било пријавено дека на 01.02.2023 во куќа во Охрид, 21 годишна девојка била физички нападната од две лица од Скопје. По расчистување на случајот, против напаѓачите ќе биде поднесена соодветна пријава.

  извор: СВР Охрид

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  13.8 ° C
  13.8 °
  13.8 °
  58 %
  1kmh
  0 %
  Mon
  14 °
  Tue
  16 °
  Wed
  17 °
  Thu
  18 °
  Fri
  20 °
  spot_imgspot_img