More

  (ФОТО) Цеца на настап во комплет кој чини 4 илјади евра!

  Цеца на таа на концертот што го одржа неодамна носеше комплет со морска тема каков често носат Софија Вергара и Емилија Ратајковски. Во прашање е комплет од брендот Версаче и од нивната летна колекција „Tresor de la Mer“ која им го привлече вниманието на многу познати светки ѕвезди.

  Цеца на бината се појави во комплетот зачинет со морски дезен, а целото издание го зачини со црни сандали.

  Инаку, за еден ваков комплет потребен е и длабок џеб, бидејќи само сакото чини 3000 евра, додека панталоните 1000 евра.

   

  фото: Инстаграм Цеца Ражњатовиќ

  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  27.8 ° C
  27.8 °
  27.8 °
  47 %
  0kmh
  0 %
  Fri
  40 °
  Sat
  33 °
  Sun
  31 °
  Mon
  30 °
  Tue
  28 °
  spot_imgspot_img