More

  (ФОТО) Фолкерката Сани со ново презиме, „сам си ја потпиша судбината“ , напиша Сани на фотографиите

  Фолк пејачката Сани го официјализира и третиот брак. Од денес таа е Урдаревиќ. Тоа јавно го објави на Инстаграм профилот каде сподели и фотографии од регистрацијата а на една од нив напиша

  -Сам си ја потпиша судбианата, низ шега мислејќи за идниот сопруг Никола Урдаревиќ, со кој изинатиов период беше во врска.

   

  foto Instagram

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  15.8 ° C
  15.8 °
  15.8 °
  51 %
  0.5kmh
  20 %
  Tue
  16 °
  Wed
  16 °
  Thu
  17 °
  Fri
  19 °
  Sat
  21 °
  spot_imgspot_img