(ФОТО) Фолкерката Сани со ново презиме, „сам си ја потпиша судбината“ , напиша Сани на фотографиите

0
191

Фолк пејачката Сани го официјализира и третиот брак. Од денес таа е Урдаревиќ. Тоа јавно го објави на Инстаграм профилот каде сподели и фотографии од регистрацијата а на една од нив напиша

-Сам си ја потпиша судбианата, низ шега мислејќи за идниот сопруг Никола Урдаревиќ, со кој изинатиов период беше во врска.

 

foto Instagram