More

  Денес во Македонија сончево со северен ветар, максимални 10 степени

  Сончево со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец.

   

  ухмр

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  15.8 ° C
  15.8 °
  15.8 °
  51 %
  0.5kmh
  20 %
  Tue
  16 °
  Wed
  16 °
  Thu
  17 °
  Fri
  19 °
  Sat
  21 °
  spot_imgspot_img