More

  Колозива до Ангелов: Да се урне се нелегално

  Стојанче Ангелов со својата изјава да не се турка крстот на Попова Шапка, предизвика лавина реакции во јавноста.

  На неговиот статус му реплицираше и Катерина Колозова.

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  overcast clouds
  2.8 ° C
  2.8 °
  2.8 °
  87 %
  1kmh
  100 %
  Thu
  9 °
  Fri
  13 °
  Sat
  15 °
  Sun
  10 °
  Mon
  6 °
  spot_imgspot_img