(ВИДЕО) Велибор М. еден од осомниченит синоќа пред судија на претходна посталка: Не ја убив Вања

0
104

Еден од осомничените за свирепото убиство на Вања Ѓорчевска, Велибор Манев, вечерва е изведен пред судија на претходна посталка. Кратко изјави дека не ја убил Вања.