ЈК продолжува да доминира на модната недела во Париз, светот лудува по неа

0
92

По спектакуларната ревија на „Vetements“, најголемата регионална ѕвезда, Јелена Карлеуш, продефилираше на модната писта за познатиот бренд „Windowsen“, на модната недела во Париз.

Јелена е синоним за интригантен и смел стил, а оваа соработка предизвика бура од емоции и коментари кај модните блогерки, познатите личности и љубителите на модата.

Карлеуша уште еднаш го потврди статусот на најголема регионална ѕвезда која исто така блеска во „градот на светлината“.

Инаку, брендот „Windowsen“ е омилен меѓу многу светски ѕвезди кои ги носат неговите парчиња, а тоа се Ријана, Пабло Витар, Меган Ти Сталион, Вини Харлоу, Тамта и многу други.

 

 

telegraf.rs