Автобус се заби во жардиниера на булевар во Скопје

0
34

До нашата редакција пристигна видео снимка од инцидентот, на која јасно може да се види како двокатниот автобус е качен на жардиниерата.

Се уште не е познато дали има повредени и колкава материјална штета е причинета во овој инцидент.,

 

 

kanal5.mk