More

  Приведен 53-годишен маж од Виница кој допирал и бакнувал малолетничка

  Во текот на вчерашниот ден е приведен 53-годишен маж од Виница кој допирал и бакнувал малолетничка, информираат од МВР.

  -Лицето С.И. е лишено од слобода по претходна пријава во полициската станица во Виница дека на 25 февруари околу 14 часот во Виница допирал и бакнувал малолетничка, соопшти МВР.

  По целосното расчистување и документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  27.8 ° C
  27.8 °
  27.8 °
  28 %
  3.6kmh
  0 %
  Wed
  28 °
  Thu
  28 °
  Fri
  29 °
  Sat
  29 °
  Sun
  29 °
  spot_imgspot_img