More

  Украинската мисица Анастасија Лена ја замени својата мис-лента со автоматска пушка

  Украинската мисица Анастасија Лена ја замени својата мис-лента со автоматска пушка и позираше во дивината. Таа зборува пет јазици, дипломирала маркетинг во Киев, а работела и како менаџер за односи со јавноста. Таа го нарече претседателот Зеленски „вистински и силен лидер“.

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  broken clouds
  -0.2 ° C
  -0.2 °
  -0.2 °
  86 %
  0.5kmh
  75 %
  Thu
  11 °
  Fri
  8 °
  Sat
  8 °
  Sun
  6 °
  Mon
  1 °
  spot_imgspot_img