More

  Украинската мисица Анастасија Лена ја замени својата мис-лента со автоматска пушка

  Украинската мисица Анастасија Лена ја замени својата мис-лента со автоматска пушка и позираше во дивината. Таа зборува пет јазици, дипломирала маркетинг во Киев, а работела и како менаџер за односи со јавноста. Таа го нарече претседателот Зеленски „вистински и силен лидер“.

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  overcast clouds
  2.8 ° C
  2.8 °
  2.8 °
  87 %
  1kmh
  100 %
  Thu
  9 °
  Fri
  13 °
  Sat
  15 °
  Sun
  10 °
  Mon
  6 °
  spot_imgspot_img