More

  (ФОТО) Камион кој превезувал брашно, влетал во кабината за наплата на новата патарина пред Штип

  Утрово на автопатот  Миладиновци – Штип камион кој превезувал брашно влетал во кабината за наплата на новата патарина пред Штип, објави Сител. 

  За сега нема информации за повредени во сообраќајката како и за состојбата на возачот на камионот.

  Повеќе информации подоцна.

  извор: Сител. 

  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  broken clouds
  17.8 ° C
  17.8 °
  17.8 °
  82 %
  0.5kmh
  75 %
  Tue
  28 °
  Wed
  28 °
  Thu
  27 °
  Fri
  28 °
  Sat
  19 °
  spot_imgspot_img