More

  Лукоил: Има доволно резерви на нафта и нафтени деривати

  Лукоил Македонија непречено го продолжува своето работење во нормален режим, информираат од компанијата.

  Има доволно резерви на нафта и нафтени деривати. Дополнително, Лукоил Македонија ги демантира шпекулациите кои се шират по социјалните медиуми за евентуално затворање или продажба- велат оттаму.

  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  28.8 ° C
  28.8 °
  28.8 °
  42 %
  2.1kmh
  20 %
  Thu
  26 °
  Fri
  35 °
  Sat
  36 °
  Sun
  26 °
  Mon
  20 °
  spot_imgspot_img