More

  Тајга и стружанката Теа Мартиноска по концертот се упатиле во познат скопски хотел – направиле хаос, биле доста бучни за што биле неколкупати опоменати

  Минатиот викенд во нашиот главен град голем концерт одржа светски познатиот рапер Тајга, сепак нешто друго го привлече вниманието на домашната јавност, објави ubavinaizdravje.mk.

  За време на концертот на бината цело време беше атрактивната стружанка Теодора Мартиноска, која во јавноста стана позната по тоа што има профил на популарната платформа „Only Fans“, на која продава експлицитни содржини од себе.

   

  Таа речиси целиот концерт беше на бина, односно позади грбот на раперот, а на крајот од концертот, кога Тајга го напушти стадионот на АРМ, Мартиноска го чекаше во вип-возилото кое беше наменето за него.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by News1.mk (@news1.mk)

  Тајга и Теодора заедно влегле во хотелот, а таа си заминала после неколку часа. Но, она што стигна како информација до нас е дека собата во која биле раперот и Теа била речиси целата демолирана, односно двајцата направиле хаос и биле доста бучни, па поради тоа биле неколкупати опоменати од вработените на хотелот.

  извор: ubavinaizdravje.mk.

  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  scattered clouds
  8.8 ° C
  8.8 °
  8.8 °
  93 %
  1.5kmh
  40 %
  Fri
  9 °
  Sat
  11 °
  Sun
  13 °
  Mon
  11 °
  Tue
  8 °
  spot_imgspot_img