More

  (ФОТО) Карлеуша во совршен „фотошоп“ !

  Од фотосесија до фотосесија се повеќе и повеќе како Калреуша да претерува со додавањата на фотографиите.

  Последната нејзина фото сесија кажува многу повеќе од се друго.

  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  27.8 ° C
  27.8 °
  27.8 °
  47 %
  0kmh
  0 %
  Fri
  40 °
  Sat
  33 °
  Sun
  31 °
  Mon
  30 °
  Tue
  28 °
  spot_imgspot_img