More

  Денес во Македонија максимални 33 степени Целзиусови

  Сончево и топло со мала до умерена облачност. Ќе дува слаб до умерен ветер од западен и северозападен правец. УВ=7

  УХМР
  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  overcast clouds
  16.8 ° C
  16.8 °
  16.8 °
  82 %
  0kmh
  100 %
  Mon
  19 °
  Tue
  24 °
  Wed
  25 °
  Thu
  25 °
  Fri
  27 °
  spot_imgspot_img