More

  Пронајден е 35-годишниот кумановец по кого трагаа полицијата и семејството

  Пронајден е 35-годишниот кумановец по кого трагаше полицијата и семејството, информираа денеска од СВР Куманово.

  Тој бил пронајден во кумановското село Орашац. Беше пријавен за исчезнат на 25 декември.

  „Полициските службеници од СВР Куманово го пронашле С.С.(35) за кого на 25.12.2022 беше пријавено дека се оддалечил од домот. Тој е во добра здравствена состојба“, соопшти кумановската полиција.

  изврор: МВР

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  broken clouds
  -0.2 ° C
  -0.2 °
  -0.2 °
  47 %
  8.2kmh
  75 %
  Sun
  -0 °
  Mon
  0 °
  Tue
  2 °
  Wed
  2 °
  Thu
  -1 °
  spot_imgspot_img