More

  По обвинувањата дека ја изневерил, фронтменот на Maroon 5 доби трето дете со модел

  Пејачот Адам Левин и моделот Бехати Принсло го добија своето трето дете, јавуваат американските медиуми.

   

  Парот, кој се венча во 2014 година, веќе ги има ќерките Џио Грејс (4) и Дасти Роуз (6). Во 2022 година, Бехати откри дека таа и Адам сакале пет деца.

   

  „Сакаме големо семејство, кој знае? Го оставаме на судбината. Што и да се случи, ќе се случи“, додаде таа.

  Да потсетиме, на крајот на минатата година, Адам Левин се најде во центарот на скандал откако тиктокер го обвини дека изневерил трудница со неа.

   

  Тиктокер претходно во видеото рече дека Левин и праќал многу пораки од 18+ преку Инстаграм, а како што објаснила, пејачот дури ја прашал дали може да го именува своето дете по неа.

   

  index.hr

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  light intensity drizzle
  13.8 ° C
  13.8 °
  13.8 °
  77 %
  1kmh
  100 %
  Tue
  14 °
  Wed
  16 °
  Thu
  18 °
  Fri
  20 °
  Sat
  21 °
  spot_imgspot_img