More

  (ФОТО) Бремената Антонија во провокативно издание на настап во Струмица

  Нашата пејачка Антониа Гиговска неодамна објави дека е бремена со своето прво дете, но очигледно, таа нема намера да направи пауза во кариерата, туку продолжува со планираните настапи и свирки, а пред публиката во Струмица настапи во провокативен аутфит.

  Неодамна беше објавен нејзиниот најнов хит „Хабиби“ што го сними заедно со Пајак, којшто руши рекорди, а сега Антониа Гиговска им се враќа на настапите низ градовите во Македонија.

  Антониа Гиговска вчера (03.02.) настапи пред публиката во Струмица, а како што може да се види за оваа прилика избрала провокативен аутфит во кој го истакна трудничкиот стомак.

   

  crnobelo.mk

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  light intensity drizzle
  13.8 ° C
  13.8 °
  13.8 °
  77 %
  1kmh
  100 %
  Tue
  14 °
  Wed
  16 °
  Thu
  18 °
  Fri
  20 °
  Sat
  21 °
  spot_imgspot_img