More

  (ФОТО) Женава се вика Радојка и најверојатно е изгубена, се наоѓа во Соборниот Храм во Скопје

  На социјалните мрежи се споделува фотографија од Радојка, како што пишува во постот. Најверојатно станува збор за загубена жена која потекнува од Просениково -Струмичко.

  Според нејзиното тврдењр има две ќерки кои се викаат Ленче и Марина па долколку ја видат нека ја побараат.

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  6.8 ° C
  6.8 °
  6.8 °
  65 %
  1kmh
  0 %
  Thu
  10 °
  Fri
  19 °
  Sat
  22 °
  Sun
  15 °
  Mon
  9 °
  spot_imgspot_img