More

  (ВИДЕО) Камион натоварен со јаглен се преврти блиску до Стража.

  Сообраќајот на превојот Стража одреден период беше во застој, а во моментов се одвива отежнато, од како камион натоварен со јаглен се прерте на оваа делница.ж

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  6.8 ° C
  6.8 °
  6.8 °
  65 %
  1kmh
  0 %
  Thu
  10 °
  Fri
  19 °
  Sat
  22 °
  Sun
  15 °
  Mon
  9 °
  spot_imgspot_img