Камион се преврти пред Тетово – полицијата врши увид

0
83

На патниот правец Охрид – Скопје, пред Тетово се преврте товарен камион. Несреќата се случи пред индустирската зона. Во моментов полицијата врши увид.

 

извор: NEWS1.MK