More

  Камион се преврти пред Тетово – полицијата врши увид

  На патниот правец Охрид – Скопје, пред Тетово се преврте товарен камион. Несреќата се случи пред индустирската зона. Во моментов полицијата врши увид.

   

  извор: NEWS1.MK

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  18.8 ° C
  18.8 °
  18.8 °
  24 %
  0.5kmh
  0 %
  Thu
  19 °
  Fri
  19 °
  Sat
  22 °
  Sun
  16 °
  Mon
  11 °
  spot_imgspot_img