More

  (ФОТО) Ременски вистинска домаќинка, објави рецепт за зимница

  Фросина Ременски е позната по тоа што постојано на Фејсбук споделува фотографии од нејзината бавча и работа.

  Денес објави традиционален рецепт за пресолот за македонската туршија.

   

   

  faktor.mk

  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  27.8 ° C
  27.8 °
  27.8 °
  28 %
  2.1kmh
  20 %
  Thu
  28 °
  Fri
  28 °
  Sat
  29 °
  Sun
  28 °
  Mon
  27 °
  spot_imgspot_img