More

  (ФОТО) Со шампањско Миа и Тијана прославија 4 години заедно

  Најпознатата инфлуенсерка кај нас, Миа Костова живее во заедница со Тијана Скучиќ и синот на Миа- Андриа.

  Тие прославија 4 години од заедничкото животно патување, а Костова објави и фотка на Инстаграм каде Тијана прославува со шампањ.

   

  фото Инстаграм

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  overcast clouds
  2.8 ° C
  2.8 °
  2.8 °
  87 %
  1kmh
  100 %
  Thu
  9 °
  Fri
  13 °
  Sat
  15 °
  Sun
  10 °
  Mon
  6 °
  spot_imgspot_img