(ФОТО) Спасен Силјаноски поради незгода ги одложи сите свои настапи периодов

0
105

Познатиот македонски пејач Спасен Силјаноски поради случена незгода и повреда во наредниот период ги одложи сите свои настапи.

Како што објави на својот ФБ профил со фотографија тој наведе дека од оправдани причини нема да може да ги реализира своите закажани настапи во периодов.

-Драги мои фанови, поради оправдани причини жал ми е што морам да ве известам дека ги откажувам моите настапи во наредните 2-3 недели. Се надевам на разбирање од ваша страна…., напиша Силјаноски.

 

фото ФБ