(ФОТО) Тамара сподели фотографии од роденденот на новиот сакан Лука

0
83

Тамара Тодевска со бакнежи го опсипуваше саканиот Лука Радовиќ на неговата роденденска забава.

38-годишната пејачка сподели фотографии од прославата за неговиот 31-ви роденден заедно со пораката: „До месечината и назад. Среќен роденден љубави. Ти си мојот почеток и крај. Те сакам“.

Тамара и Лука се во врска неколку месеци.

„Најсовршениот поклон. Фала ти за сè љубави“ – напиша Лука.

 

femina.mk