Фото: Страшна сообраќајка вечерва во Скопје, пожарна и итна помош интервенираaт за спасување на возачот

0
71

Според првичните информации возило марка „БМВ“ кое се движело со неприлагодена брзина изгубило контрола и се забило во метален столб.

Екипи на противпожарната бригада во координација со службата на итна медицинска помош во моментов интервенираат за спасување на возачот кој е заглавен во возилото.

Повеќе информации од полицијата се очекуваат во текот на утрешниот ден.

skopjeinfo.mk