More

  (ФОТО) Опожарен автомобил во центарот на Охрид

  Утрово е запален автомобил во центарот на Охрид, во близина во близина на економското училиште, наспроти Општина Охрид.

  Наскоро повеќе ….

  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  24.8 ° C
  24.8 °
  24.8 °
  57 %
  1.5kmh
  0 %
  Fri
  24 °
  Sat
  36 °
  Sun
  30 °
  Mon
  22 °
  Tue
  29 °
  spot_imgspot_img