More

  Наставничка нападнала дете во основно училиште во скопско

  На 12.05.2022 во 13.29 часот во СВР Скопје, Ф.К.(37) од с.Долно Свиларе, скопско, пријавила дека додека бил на училиште во с.Долно Свиларе нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од наставничката А.К. од Скопје. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

  iизвор: МВР

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  13.8 ° C
  13.8 °
  13.8 °
  88 %
  1.5kmh
  0 %
  Mon
  23 °
  Tue
  29 °
  Wed
  31 °
  Thu
  32 °
  Fri
  23 °
  spot_imgspot_img