More

  (ВИДЕО) Неколку девојки претепале таксист во Белград

  Група од неколку девојки пред зградата на „Национална класа“ физички нападнале маж кој работи како таксист.

   

  Причината за нападот не е позната.

  View this post on Instagram

   

  A post shared by news1.rs (@news1.rs)

   

  news1.rs

  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  29.8 ° C
  29.8 °
  29.8 °
  48 %
  1kmh
  0 %
  Mon
  36 °
  Tue
  37 °
  Wed
  34 °
  Thu
  34 °
  Fri
  29 °
  spot_imgspot_img