More

  (ВИДЕО) Неслихан крајот на снимањето на новиот проект го прослави со шампањ

  Неслихан Атагул и Серкан Чајоглу ги делат главните улоги во филмот Aaahh Belinda, кој е римејк на еден од незаборавните филмови на турската кинематографија. Конечно е завршено снимањето на филмот кое трае веќе извесно време.
  По пукањето следеше мала прослава. Неслихан Атагул го прослави крајот на снимањето со отворање на шампањ.
  Неслихан Атагул, која поради болест направи долга пауза од сетот откако мораше да ја напушти серијата Сефирин Кизи / Ќерката на амбасадорот во која последен пат глумеше, овој пат се врати на сцената за да снима филм. Заврши сценскиот дел од филмот Aaahh Belinda, во кој Атагул ја делеше главната улога со Серкан Чајоглу, а чие снимање започна пред околу еден месец.

  Неслихан со видео на својот профил на социјалните мрежи објави дека заврши снимањето на Ааах Белинда. Атагул во својата објава напиша: „Ааах Белинда! Би сакал да им се заблагодарам на сите тимови кои ме поддржаа и на сите кои придонесоа. Добредојдовте! Неверојатно…“

  Во меѓувреме, на Твитер беа објавени и слики од Неслихан Атагул како го прославува крајот на сетот со шампањ. Атагул, која изгледа многу среќна што и дојде крајот на уште еден сет, во видеото се опушта, полевајќи со шампањ и ги прска пријателите и колегите.

   

  tvexposed.net

  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  27.8 ° C
  27.8 °
  27.8 °
  47 %
  0kmh
  0 %
  Fri
  40 °
  Sat
  33 °
  Sun
  31 °
  Mon
  30 °
  Tue
  28 °
  spot_imgspot_img