More

  (ВИДЕО) Калуѓерка трчаше по куфер во Дубровник, побегна од неа на пат

  ВИДЕО од калуѓерка како трча по „забеган“ куфер и се обидува да го стигне, стана вирално на социјалните мрежи и го насмеа регионот. Оваа несекојдневна сцена се случила вчера во Дубровник.

  Таа  на крајот го стигна куферот. Погледнете го видеото.

   

   

  index.hr

  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  overcast clouds
  16.8 ° C
  16.8 °
  16.8 °
  82 %
  0kmh
  100 %
  Mon
  19 °
  Tue
  24 °
  Wed
  25 °
  Thu
  25 °
  Fri
  27 °
  spot_imgspot_img