More

  Актерката Кочовска со внукот на одмор во Струга

  Македонската акетрк Тања Кочовска реши да се одмори во Струга заедно со својот внук Јоаким.

  Таа стана баба оваа пролет каде доби внук од својот син Алксандар и снаата Моника.

   

   

  reporter.mk

  spot_img
  spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  overcast clouds
  15.8 ° C
  15.8 °
  15.8 °
  88 %
  1kmh
  100 %
  Mon
  18 °
  Tue
  23 °
  Wed
  26 °
  Thu
  25 °
  Fri
  28 °
  spot_imgspot_img