More

  Низ фотографија откри каде се одмара, по дочекот на Новата година

   

  ЧЕТИРИ дена по спектакуларниот новогодишен концерт на Рива, Северина на своите следбеници на својот Инстаграм профил им откри дека се уште е во Сплит и ужива во убавото време.

   

  „Бокун мора, бокун нема…“, го цитираше текстот на песната на Дорис Драговиќ во описот на фотографијата на која се гледа како киснува сонце додека седи на балкон крај морето.

   

  View this post on Instagram

   

  A post shared by Severina (@severina)

  index.hr

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  broken clouds
  -0.2 ° C
  -0.2 °
  -0.2 °
  86 %
  0.5kmh
  75 %
  Thu
  11 °
  Fri
  8 °
  Sat
  8 °
  Sun
  6 °
  Mon
  1 °
  spot_imgspot_img