More

  Денес во Македонија сончево со умерена облачност, максимални степени

  Променливо облачно и студено, попладне со сончеви периоди. Ќе дува слаб до умерен ветер од северозападен правец.

   

  ухмр

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  light intensity drizzle
  13.8 ° C
  13.8 °
  13.8 °
  77 %
  1kmh
  100 %
  Tue
  14 °
  Wed
  16 °
  Thu
  18 °
  Fri
  20 °
  Sat
  21 °
  spot_imgspot_img