More

  Нефи Усеини поднесе оставка од функцијата советник во Охрид

  Советникот од редовите на ДУИ, Нефи Усеини поднесе не отповиклива оставка од функцијата советник во Советот на општина Охрид. Оставката до претседателот на Советот Сашо Донев, Нефу Усеини ја доставил денес и се очекува таа да биде констатирана на денешната седница на советот кој во моменров заседава.

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  15.8 ° C
  15.8 °
  15.8 °
  51 %
  0.5kmh
  20 %
  Tue
  16 °
  Wed
  16 °
  Thu
  17 °
  Fri
  19 °
  Sat
  21 °
  spot_imgspot_img