More

  Авион принудно слетал на аеродромот во Белград

  Патнички авион синоќа принудно слетал на аеродромот Никола Тесла во Белград бидејќи на еден патник му се слошило, јавија утрово сропските медиуми. Авионот слетал синоќа околу 22 часот и 20 минути, а итните служби немаат никакви информации за состојбата на патниците ниту за кој лет се работи.

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  5.8 ° C
  5.8 °
  5.8 °
  87 %
  0kmh
  0 %
  Tue
  15 °
  Wed
  16 °
  Thu
  18 °
  Fri
  19 °
  Sat
  17 °
  spot_imgspot_img