More

  Лице од Скопје во тешка здравствена состојба донесено во Специјалната болница за кардиоваскуларни болсти Охрид

  На 16.02.2023 во СВР Охрид, пријавено е дека во 12.20 часот во специјалната болница за кардиоваскуларни болести Охрид, во тешка здравствена состојба бил донесен Д.С.(34) од Скопје.
  Се преземаат мерки за расчистување на случајот.
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  6.8 ° C
  6.8 °
  6.8 °
  65 %
  1kmh
  0 %
  Thu
  10 °
  Fri
  19 °
  Sat
  22 °
  Sun
  15 °
  Mon
  9 °
  spot_imgspot_img