More

  Малолетник каснат од куче скитник во Кичево

  На 16.03.2023 година во 14.45 часот, С.М.(31) од Кичево во полициска станица пријави дека на улицата „11 Септември“ во Кичево нејзиниот малолетен син бил каснат од куче скитник.

  Извор: СВР Охрид

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  11.8 ° C
  11.8 °
  11.8 °
  47 %
  1kmh
  0 %
  Thu
  12 °
  Fri
  19 °
  Sat
  22 °
  Sun
  16 °
  Mon
  11 °
  spot_imgspot_img