More

  (ВИДЕО) Снимики од најстрашните турбуленции во авионите

  Турбуленцијата е една од најлошите нешта што може да се доживееат на летот, а луѓето на ТикТок ги споделија најстрашните снимки од патувања што ги доживеале со авион.

  @skytleea Footage from inside an Airplane as it goes through Air Turbulences#skytleea #pilot ♬ original sound – Skytlee

  Моника Рајгада ја снимила хорор сцената за време на летот од Остин, Тексас до Франкфурт, Германија со Луфтханза, а во нејзиното видео можете да се види како работите се расфрлани во авионот.

  Во моментот кога на патниците им била служена вечера настанале турбуленции, што предизвикало дополнителен хаос на летот.

  @monicaraygada What extreme turbulance looked like in the Austin to Frankfurt Lufthansa flight 🥺 #lufthansa #planeturbulence #austintx #frankfurt #airplane #airplaneturbulence #austin ♬ original sound – Monica Raygada

  @traveltmz Thanks for the $50 voucher that expires in 4 months, Spirit Airlines #traveltmz #spiritairlines #flightattendant #customerservice #rude ♬ original sound – TravelTMZ

  a1on.mk

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  6.8 ° C
  6.8 °
  6.8 °
  65 %
  1kmh
  0 %
  Thu
  10 °
  Fri
  19 °
  Sat
  22 °
  Sun
  15 °
  Mon
  9 °
  spot_imgspot_img