More

  Две лица нападнале вработена во маркет

  Вчеравечер во 23 часот И.С.(49) од Скопје пријавила дека околу 20:40 часот на подрачјето на Центар, во маркет каде што работела, била физички нападната од две лица.

  Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

  извор: МВР

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  clear sky
  6.8 ° C
  6.8 °
  6.8 °
  65 %
  1kmh
  0 %
  Thu
  10 °
  Fri
  19 °
  Sat
  22 °
  Sun
  15 °
  Mon
  9 °
  spot_imgspot_img