More

  (ВИДЕО) Сообраќајна несреќа на магистралниот пат Гостивар -Кичево кај Зајас, се судрија три возила

  На магистралниот пат Гостивар -Кичево кај кичевското село Зајас, се случила сообраќајна несреќа во која учествуваа три возила. Засега нема информации за повредени лица.

  Полицијата врши увид.

  извор: NEWS1.MK

  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  14.8 ° C
  14.8 °
  14.8 °
  26 %
  0.5kmh
  20 %
  Thu
  15 °
  Fri
  18 °
  Sat
  22 °
  Sun
  16 °
  Mon
  10 °
  spot_imgspot_img