More

  Емотивна фотографија на Иван со малиот Ѓорѓе Јуниор

  Пред нешто помалку од една недела, Иван Иванов, синот на поранешниот претседател Ѓорѓе Иванов, ја објави првата фотографија од својот син на социјалните мрежи и ги воодушеви сите.

  Имено, Иван фотографијата ја објави на 8 септември, односно на Денот на независноста на Македонија, а под неа напиша.

  „Знае сводот вечен, знае сиот свет…“ напиша Иван на фотографијата на која го држи својот син во рацете и двајцата свртени кон споменикот на најголемиот македонски јунак, Гоце Делчев.

  Инаку, Иван е во среќен брак со убавата Јана со која минатата година во месец април се остварија во улога на родители.

  glamur.mk
  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  27.8 ° C
  27.8 °
  27.8 °
  28 %
  2.1kmh
  20 %
  Thu
  28 °
  Fri
  28 °
  Sat
  29 °
  Sun
  28 °
  Mon
  27 °
  spot_imgspot_img