More

  Видео игра инспирирана од диетата на српскиот претседател Вучиќ

  1. Видео игра инспирирана од диетата на српскиот претседател Александар Вучиќ стана хит на интернет.
   Игричката беше објавена еден ден откако претседателот Вучиќ и министрите Томислав Момировиќ и Синиша Мали доручкуваа сендвич од паризер и мајонез. Играта низ која ве води и укорува гласот на Вучиќ, досега има над 10.000 симнувања.

   

  https://fb.watch/n6Jy3Vxtjs/?mibextid=2JQ9oc

   

   

  DW

  spot_img
  spot_img

  Последни Вести

  spot_imgspot_img

  Слични Вести

  Skopje
  few clouds
  27.8 ° C
  27.8 °
  27.8 °
  28 %
  2.1kmh
  20 %
  Thu
  28 °
  Fri
  28 °
  Sat
  29 °
  Sun
  28 °
  Mon
  27 °
  spot_imgspot_img